دانشجویان کامپیوتر اصفهان

وب سایت سابق(( دانشجویان کامپیوتر جهاد دانشگاهی یزد - خرم آباد ))

اعلام نتایج آزمون های کاردانی و‌کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود

 نتایج آزمون های کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ‌نیمه دوم بهمن ماه روز پنج شنبه ٢١ بهمن اعلام می شود.

دکتر توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد:پذیرفته شدگان مذکور باید بر اساس برنامه مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت قرار می‌گیرد برای ثبت نام از روز دوشنبه 23 فروردین تا روز پنج شنبه 26 فروردین با در دست داشتن مدارک لازم به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: معرفی شدگان رشته‌های نیمه متمرکز ضرورت دارد که با در دست داشتن مدارک در اطلاعیه‌ای برای شرکت در مراحل گزینش رشته‌های نیمه متمرکز از 23 لغایت 26 فروردین به نشانی تعیین شده در اطلاعیه مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر علی صدر ، مدیر آزمون ، آموزش های خاص و غیر حضوری دانشگاه با اعلام این خبر آفزود : بر اساس هماهنگی بعمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور حداقل140 هزار نفردرآزمونهای دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرش می شوند. دکتر صدر در ادامه گفت : از این تعداد حدود 96 هزار نفر در مقطع کاردانی و حدود 44 هزار نفر در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرفته می شوند.    برای دیدن ادامه مطلب را بزنید:


وی با بیان اینکه در کل 39 درصد از داوطلبان آزمون ها را داوطلبان زن و 61 درصد آنها را داوطلبان مرد تشکیل می دهند گفت : در دوره های کاردانی ناپیوسته 58 درصد مردان و 42 درصد خانم ها در دوره های کارشناسی ناپیوسته 36 درصد خانم و 64 درصد مرد و در دوره های کارشناسی پیوسته 49 درصد خانم و 51 درصد مرد می باشند .
دکتر بلندی خاطر نشان کرد : دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در راستای پیاده سازی اصل 44 قانون اساسی زمینه سازی هایی کرده تا افراد بتوانند راحت تر به شغل برسند.
وی با بیان اینکه به اعتقاد ما مدرک گرایی پاسخگویی نیست عنوان کرد : در همه دنیا روال بر این است که افراد بر اساس تخصص های خود در مشاغل مختلف جذب شوند نه مدارکی که دارند.
وی با اشاره به ایجاد 110 هزار و 320 ظرفیت در سال جاری اظهار کرد : 30 درصد این ظرفیت ها مربوط به مقاطع کارشناسی و 70 درصد آن مربوط به دوره های کاردانی است و توجه به این نکته ضروری است که دانشگاه جامع علمی کاربردی برای تمام مقاطع کاردانی خود مقاطع کارشناسی ایجاد نمی کند بلکه نیازهای مناطق مختلف را مدنظر قرار می دهد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به تغییرات جدی در تصویب و اجرای دوره ها بر اساس رفع نیاز مناطق مختلف گفت : در دانشگاه جامع علمی کاربردی نباید یک رشته دائما تمدید شود بلکه باید به نیازها توجه شود و بر این اساس ساختار این دانشگاه با ساختار سایر نظامهای آموزش عالی متفاوت است و باید سیستم دینامیکی وجود داشته باشد و بر همین اساس است که عضو هیات علمی دائم مدنظر قرار ندارد و نسبت به کارگیری مدرسین علمی کاربردی تلاش کرده ایم.

لازم بذکر است آزمون دوره های کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه 17 دی ماه برگزار شد.

 

با آرزوی موفقیت برای دوستان و آشنایان عزیز

 

 

 


نویسنده : م . رحمتی - ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/۱۱/۱٦
نظرات ()    |   لینک ثابت    |   تگ خبر


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo